Pet House Inn (4).png
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
 
 

Pet House Inn, czyli salon pielęgnacji psów

Fryzjer dla psów przychodzi z pomocą dla właścicieli nawet najbardziej kudłatych czworonogów. Potrafi bezstresowo zadbać o fryzurę każdego psiaka i skutecznie podkreślić jego urodę.

 

Pet House Inn to przede wszystkim profesjonalny salon pielęgnacji psów, który powstał z połączenia pasji oraz miłości do czworonożnych pupili. To właśnie tutaj nasz groomer, czyli psi fryzjer dba nie tylko o kompleksową pielęgnację czworonogów, lecz również o ich maksymalne zadowolenie. A to nie wszystko! Wśród proponowanych przez nas usług znaleźć można również psi hotelik oraz pet taxi. Obszerny teren wybiegowy wokół naszego domu oraz prywatny staw zapewniają po wizycie u psiego fryzjera mnóstwo zabawy i relaksu. A to wszystko z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa i komfortu psychicznego.

 

Kompleksowa oferta naszego salonu pielęgnacji obejmuje:

 

  • kąpiel, która dostosowana jest do rasy psa, jego rodzaju szaty, wrażliwości skóry i ewentualnych alergii,

  • strzyżenie psów lub trymowanie,

  • rozczesywanie i czesanie,

  • czyszczenie łapek, uszu i okolic oczu oraz obcinanie pazurków.

 

Każde strzyżenie psa dobierane jest indywidualnie w zależności od rasy, rodzaju i długości jego włosia oraz stanu sierści. Wybierając naszego fryzjera dla psów otrzymują Państwo gwarancję najwyższej jakości usługi. Pomagają nam w tym nie tylko zamiłowanie do zwierząt, troska o ich dobre samopoczucie i ogromna wiedza, lecz również odpowiedni sprzęt, nowoczesne wyposażenie i najlepsze kosmetyki.

 

Fryzjer dla psów Warszawa, Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria

 

Nasz Pet House Inn to doświadczony, wykwalifikowany fryzjer dla psów w Cieciszewie, niewielkiej miejscowości zlokalizowanej tuż obok Konstancina-Jeziorny. Każdego dnia odwiedzają nas właściciele czworonogów z Warszawy, jednak do skorzystania z usług proponowanych przez naszego psiego fryzjera zachęcamy również mieszkańców okolicznych miejscowości takich jak Piaseczno czy Góra Kalwaria.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy chęci zarezerwowania wizyty zapraszamy do kontaktu - telefonicznego lub mailowego.

 

CENNIK

HOTEL DLA PSÓW 

*** małe psy - 80 zł za dobę  

***średnie psy - 90 zł za dobę  

***duże psy - 100 zł za dobę 

Szczenięta (psy do ukończenia 9. miesiąca życia) - 120 zł za dobę 

W okresach tzw. wysokich, które obejmują

-okres świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra

- okres ferii zimowych 

- okres świąt Wielkanocnych

- okres majówkowy

-długie weekendy

ceny za pobyt wynoszą odpowiednio: 

*** małe psy - 100 zł za dobę 

***średnie psy - 120 zł za dobę 

***duże psy - 150 zł za dobę

GROOMING / SPA / KOMPLEKSOWA PIELĘGNACJA 

Pakiet kąpiel + strzyżenie (w pakiet wliczone są usługi dodatkowe takie jak przycięcie pazurków oraz oczyszczenie uszu, okolic oczu i łapek) 

*** małe psy - od 120 zł

***średnie psy - od 150 zł

***duże psy - 100 zł za godzinę wykonanej usługi 

Pakiet kąpiel + trymowanie (w pakiet wliczone są usługi dodatkowe takie jak przycięcie pazurków oraz oczyszczenie uszu, okolic oczu i łapek) 

*** małe i średnie psy - od 150 zł

***duże psy - 100 zł za godzinę wykonanej usługi 

Pakiet dla psów krótkowłosych (obejmuje usługę dwuetapowej oczyszczająco - nawilżającej kąpieli oraz wyczesania martwego włosa wraz z przycięciem pazurków oraz oczyszczeniem uszu, okolic oczu i łapek) 

*** małe psy - od 120 zł

***średnie psy - od 150 zł

***duże psy - 100 zł za godzinę wykonanej usługi 

Cena uzależniona jest od rasy psa, rodzaju włosa oraz stanu jego okrywy włosowej. W przypadku sierści mocno zakołtunionej do usługi doliczana jest kwota 30-60 zł.

 

Wszelkie usługi wykonywane są przez certyfikowanego groomera. Do zabiegów używane są  najwyższej jakości profesjonalne kosmetyki groomerskie.  

Oferujemy również możliwość dowiezienia psiaka do naszego salonu SPA oraz odwiezienia go pod umówiony adres po zakończonym zabiegu pielęgnacji. W przypadku zamiaru skorzystania z usługi transportu należy o tym poinformować przy rezerwacji usługi pielęgnacji. Cena transportu ustalana jest indywidualnie. 

Pozostałe usługi:

Pet taxi - 1,5 zł za kilometr; 

Zajrzyj na naszą stronę na facebooku oraz instagramie, aby śledzić aktualne promocje! 

  • Facebook
  • Instagram
1/1

KONTAKT

Pet House Inn - Hotel i SPA dla Psów

Cieciszew 5B

Konstancin-Jeziorna

info@pethouseinn.com

Tel: 787 796 046

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle